ul Romualda Traugutta 40, Grodzisk Mazowiecki +48 539 018 554 biuro@feniks-recykling.eu

  • Home
  • Podsumowanie konkursu “Ekologiczni sąsiedzi – przygoda z Feniksem” – Gmina Kowiesy

Nagroda wręczona! W trakcie uroczystego zakończenia roku 2023/2024 w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kowiesach wójt gminy Kowiesy Jarosław Pepka oraz prezes zarządu Feniks Recykling Andrzej Kopeć i wiceprezes Piotr Kowalczyk przekazali pierwszoklasistom czek na 5000 zł.

To właśnie klasa I zdobyła najwięcej punktów w konkursie „Ekologiczni sąsiedzi – przygoda z Feniksem”.  Nie były to łatwe zmagania, gdyż 6 kolejnych, niezwykle różnorodnych zadań uczestnicy realizowali od października do maja. Tym bardziej gratulujemy zapału, determinacji i ogromnej kreatywności!

Zwycięska klasa zapowiada, że nagrodę przeznaczy na organizację wyjazdu na warsztaty do  Wojewódzkiego Funduszu Ochrony  Środowiska i Gospodarki  Wodnej w Łodzi. To piękne plany! A tymczasem pora na zasłużony relaks – najlepiej na łonie przyrody.

Mamy też nadzieję, że w nowym roku szkolnym spotkamy się znów, w kolejnej odsłonie konkursu, jaki corocznie adresujemy do społeczności lokalnych w gminach, w których prowadzimy działalność biznesową. Do zobaczenia!

Zdjęcie: Izabela Smok