Dziewięcioro Wspaniałych – usportowionych Ludzi Feniksa – wzięło udział w Biegu Firmowym 2026!
Były tu emocje, zdrowa rywalizacja, wspólna motywacja i przede wszystkim realna pomoc dla potrzebujących. Nasz zespół (tym razem we wspaniałej 9-osobowej reprezentacji) kolejny już raz pojechał do Wrocławia, aby w niedzielę 24 maja wziąć udział w sztafecie 5 x 5 km i tym samym dołożyć cegiełkę do wsparcia podopiecznych Fundacji Everest.
Środki z pakietów startowych i działań partnerów przeznaczone są m.in. na leczenie i rehabilitację dzieci z niepełnosprawnościami, wsparcie psychologiczne dla ich rodzin oraz pomoc w codziennym funkcjonowaniu podopiecznych.
Takie inicjatywy mają wyjątkową wartość – łączą ludzi, budują dobrą energię i pozwalają razem zrobić coś naprawdę dobrego. Dziękujemy naszym reprezentantom za zaangażowanie, za wysiłek i za fantastyczną atmosferę.
Ostatnie wpisy
Kategorie