biuro@feniks-recykling.eu ul Romualda Traugutta 40, Grodzisk Mazowiecki +48 539 018 554

Co nas wyróżnia

  • Home
  • Co nas wyróżnia

Współpracujemy z zakładami produkcyjnymi (m.in. z branży spożywczej, chemicznej oraz meblarskiej) z terenu całego kraju. Do zagospodarowania odpadów podchodzimy innowacyjnie – tak, by uzyskiwać korzyści zarówno, jak i ekonomiczne. Jako jedyni w kraju wykorzystujemy technologię mechanicznego oddzielania produktów spożywczych i chemii codziennego użytku od opakowania, bez względu na jego rodzaj (szkło, plastik, metal, aluminium, papier, a także tetra pack). Nasza wydajność sięga 80 ton towarów na godzinę!

Stosujemy przy tym zaawansowane rozwiązania z zakresu recyklingu surowców wtórnych oraz biorecyklingu materii organicznej, która następnie zamienia się w biogaz, spirytus, nawóz albo kompost. To jeden z przejawów naszych starań o minimalizację wpływu na środowisko naturalne, zgodnie z prawem polskim i europejskim. Równie skutecznie, ale bezpowrotnie, niszczymy znaki towarowe.

outsourcingu wewnątrzzakładowej gospodarki odpadami. Zapewniamy wykwalifikowany personel, szkolimy pracowników, dostarczamy specjalistyczny sprzęt. Jesteśmy w stanie zagospodarować wszystkie odpady powstające w zakładzie. Najwyższą jakość usług łączymy z atrakcyjną ceną – z korzyścią dla budżetu firmy, otoczenia społecznego oraz środowiska.

Konkretne rozwiązania opieramy na audycie potrzeb klientów. Na tej podstawie tworzymy również indywidualne, dedykowane rozwiązania. Potwierdzeniem naszych kompetencji jest na równi zbiór prestiżowych certyfikatów oraz długoletnia współpraca z wieloma renomowanymi firmami i stale poszerzająca się grupa partnerów. Chciałbyś do nich dołączyć, ale sądzisz, że określonych odpadów nie da się przetworzyć? Zadzwoń, a przekonasz się, jaki zakres usług możemy zaproponować właśnie Tobie.