Pewnego wiosennego poranka pracownicy pracownicy firm Coca-Cola HBC Polska (zakład Staniątki) i Samsic oraz kierownik z firmy Feniks Recykling ruszyli porządkować prastary las. Wspólnymi siłami udało im się zebrać około 300 kg różnego rodzaju odpadów.
Podczas prac napotkali dzikie zwierzęta, takie jak sarny i łosie, co – jak sami mówią – jeszcze mocniej uświadomiło nam, jak ważna jest troska o środowisko naturalne i ochrona siedlisk.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym w akcję. Dziękujemy za poświęcony czas, energię i wspólną pracę na rzecz czystszego środowiska. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do angażowania się w podobne inicjatywy. Nawet garść śmieci zebranych w lesie i odpowiednio zutylizowanych to realna zmiana!
Ostatnie wpisy
Kategorie