ul Romualda Traugutta 40, Grodzisk Mazowiecki +48 539 018 554 biuro@feniks-recykling.eu

  • Home
  • Targi IFAT Monachium 2024

Wracamy z targów IFAT Munich, jednego z największych wydarzeń branży gospodarki odpadowej, surowcowej i wodno-ściekowej. Jako reprezentanci firmy Feniks Recykling pojechaliśmy tam w trzyosobowym zespole: Andrzej Kopeć, Sławomir Różycki i Mateusz Opoka. Naszym celem było znalezienie nowych rozwiązań w zakresie gospodarowania odpadami dla naszych klientów. Szukaliśmy sposobów na wdrożenie innowacji, które pozwolą zwiększyć poziom recyklingu odpadów i poprawić efektywność ekonomiczną przedsiębiorstw.

Targi IFAT Munich okazały się być prawdziwą kopalnią inspiracji. Nawiązaliśmy wiele cennych kontaktów i zyskaliśmy nowe pomysły na optymalizację procesów zarządzania odpadami. W najbliższym czasie planujemy rozpocząć rozmowy na temat przekształcenia tych refleksji w konkretne rozwiązania, które będziemy wdrażać w naszych zakładach.

Jesteśmy pewni, że dzięki udziałowi w targach IFAT Munich będziemy mogli jeszcze lepiej sprostać wyzwaniom stojącym przed naszymi klientami w zakresie gospodarki odpadami.