FENIKS RECYKLING

FENIKS RECYKLING to prężnie działające w sektorze gospodarki odpadami przedsiębiorstwo, które swym zasięgiem obejmuje teren całego kraju.

Misją firmy jest zapewnienie kompleksowych usług związanych ze zbieraniem, transportem i odzyskiem, w tym recyklingiem odpadów. Nasze pomysły łączą w sobie wysoki standard wykonywanej usługi z racjonalnymi rozwiązaniami ekonomicznymi przy równoczesnej dbałości o minimalny wpływ działalności firmy na środowisko naturalne. Działamy zgodnie z dostępnymi na rynku najnowszymi technologiami oraz według obowiązujących w Polsce i Unii Europejskiej przepisów ochrony środowiska.

Nasza specjalizacja wyróżnia nas na rynku gospodarki odpadami. Do niszczenia odpadowych produktów w opakowaniach wykorzystujemy unikatową technologię, która pozwala nam bezpiecznie niszczyć duże ilości odpadów w krótkim czasie. Naszymi dodatkowymi atutami są atrakcyjna cena i wysoka jakość obsługi.

Naszą podstawową wartością są pracownicy. Oni z zgodnie hasłem firmy „BIZNES TWORZĄ LUDZIE” pracują nad relacjami biznesowymi opartymi na profesjonalizmie, pogłębianiu długoletniego partnerstwa i stałym rozwoju. Dysponujemy dynamicznym zespołem, który wykorzystuje swoje wysokie kwalifikacje i doświadczenie podczas realizowania nawet najtrudniejszych zadań z zakresu gospodarki odpadami. Potwierdzeniem naszych kompetencji i zaufania do podejmowanych przez nas działań jest współpraca z wieloma renomowanymi firmami. Uznanie dla naszych usług potwierdza dynamicznie poszerzający się portfel naszych Klientów. Satysfakcja naszych Klientów dopinguje nas do dalszej wytężonej pracy nad wdrażaniem nowych rozwiązań.