DLACZEGO MY?

Rozwój cywilizacji i konsumpcjonizm wymuszają na nas bezkompromisowe, bezrefleksyjne eksploatowanie zaplecza zasobów naturalnych. Najważniejsze stają się poprawa warunków bytowych i łatwiejsza i przyjemniejsza codzienność.
Chcemy coraz więcej posiadać i coraz więcej konsumować. Pragniemy osiągnąć sukces bez względu na koszty. Z możliwości realizowania siebie w życiu prywatnym i zawodowym uczyniliśmy podstawy cel godziwego bytowania. W pędzie dnia codziennego, w walce z problemami, pomijamy wszystko to, co ważne dla nas i dla środowiska naturalnego. Nastawieni na zdobywanie dóbr materialnych zapominamy o racjonalnym wykorzystaniu zasobów naturalnych. Zapominamy o otaczającej nas przyrodzie: o drzewach, kwiatach i krzewach.

Co zrobić, by żyło się lepiej? Jak działać, by ziemia pozostała nie zmieniona?
Musimy pamiętać, że w każdej chwili wszyscy razem i każdy z osobna kształtujemy otaczającą nas rzeczywistość. Każdy z nas może więc zadbać o środowisko. Zmieniając siebie, swoje przyzwyczajania możemy zmienić świat.
Czy wiecie, że rocznie wycina się lasy zbliżone swą powierzchnią do powierzchni Polski (około 310 tyś. km2)?
Czy macie świadomość, że ustawione jedna na drugiej, wyrzucone w ciągu roku na całym świecie butelki PET utworzyłyby wieżę o wysokości 28 milionów kilometrów?
Czy zdajecie sobie sprawę, że gdyby każdy z nas wyrzucił na śmietnik tylko jeden słoik, to na wysypiska w całej Polsce trafiłoby rocznie 10 tysięcy ton szkła?

Każda ponownie wykorzystana tona papieru to dziesięć nie wyciętych drzew. Z 27 butelek PET można zrobić jeden polar (w rozmiarze XL). Każda szklana butelka ponownie wykorzystana pozwala zaoszczędzić energię potrzebną do świecenia stuwatowej żarówki przez 4 godziny.
Czy te fakty przemawiają do waszej wyobraźni? Do naszej przemówiły.
Naszym celem jest efektywność ekonomiczna (jakżeby inaczej), ale z zachowaniem efektywności ekologicznej (można!)

Naszym klientom dajemy bezpieczeństwo w gospodarowaniu odpadami, pewność ich odbioru, oraz gwarancję dobrych cen przy zachowaniu wysokiej jakości usług.
Stosując rozwiązań proekologicznych jesteśmy efektywni ekonomicznie.
Naszej wizji i naszym rozwiązaniom zaufali klienci reprezentujący największe światowe marki. Wspólnie postanowiliśmy osiągnąć cele ekologiczne i ekonomiczne.