Nominacja „EKOJANOSIK – Zielona Wstęga Polski”

image003 (1)

Chciałbym poinformować, że nasza firma została nominowana do  II. edycji Krajowej Nagrody Ekologicznej „EKOJANOSIK - Zielona Wstęga Polski ” w Kategorii Przedsiębiorstwo. Feniks Recykling decyzją Narodowej Rady Ekologicznej został wskazany z województwa Mazowieckiego do finału tego konkursu.
Nominowani zgodnie z regulaminem mogą być wyłącznie samorządy i przedsiębiorstwa zgłoszone przez regionalne instytucje odpowiedzialne za ochronę środowiska (Wojewódzka Inspekcja Ochrony Środowiska lub Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska) i krajowe korporacje samorządowe (Związek Gmin Wiejskich RP, Związek Miast Polskich i Związek Powiatów Polskich) lub gospodarcze (BCC, Polski Klub Biznesu i Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej).
Feniks Recykling znalazł się w zacnym gronie, co jest dla nas wielkim uznaniem. Nominacja nie miała by miejsca, gdyby nie Państwo. Naszym celem nadrzędnym jest prowadzenie usług w sposób jak najbardziej profesjonalny.
W dniach 16-17 maja br. odbędzie się posiedzenie Narodowej Rady Ekologicznej, na którym nastąpi wybór laureatów Krajowej Nagrody Ekologicznej „EKOJANOSIK - Zielona Wstęga Polski”. Wyniki zostaną ogłoszone podczas Gali Laureatów Krajowej Nagrody Ekologicznej „EKOJANOSIK - Zielona Wstęga Polski” Edycji 2019, na którą już dziś serdecznie zapraszamy. Apelujemy do Państwa o trzymanie kciuków za naszą firmę. Nagroda dla Feniksa będzie również nagrodą dla naszych Klientów, bo razem tworzymy wspólnotę.

 

Z poważaniem
Andrzej Kopeć
Prezes Feniks Recykling sp. z o.o.