O Nas

BIZNES TWORZĄ LUDZIE

Feniks Recykling, to zespół doświadczonych, dynamicznych specjalistów w swoich dziedzinach. Wysoki poziom fachowej wiedzy oraz wieloletnie doświadczenie pozwala realizować oczekiwania klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy serdecznie do współpracy...

Feniks Recykling jest firmą, która promuje i stosuje rozwiązania bezpieczne dla środowiska naturalnego. Nie zaśmiecamy przyrody. Z odpadów odzyskujemy wszystko, co można ponownie wykorzystać. Nasze metody działania charakteryzuje bardzo niska uciążliwość dla ludzi i środowiska naturalnego.

System monitoringu i weryfikacji każdego etapu utylizacji i odzyskiwania produktów daje naszym Klientom pełne zaufanie i bezpieczeństwo. Wszystkie przekazywane nam produkty mogą powtórnie trafić na rynek tylko i wyłącznie w formie przetworzonej.

W swej działalności wykorzystujemy innowacyjne technologie i nowatorskie rozwiązania. Nasze usługi bazują na nowoczesnym recyklingu, który łączy w sobie efektywność ekologiczną i ekonomiczną. Dzięki zastosowaniu unikatowych na polskim rynku technologii możliwe jest skuteczne zniszczenie znaku towarowego.

Feniks Recykling tworzą eksperci z ogromnym doświadczeniem w zakresie niszczenia i odzyskiwania produktów. Na co dzień współpracujemy z inżynierami i technikami. Naszymi partnerami są uczelnie i naukowcy. W ten sposób dbamy o nieustanny rozwój i udoskonalanie stosowanych technologii. Dodatkowo premiujemy swobodne poszukiwania rozwiązań, które podnoszą wydajność naszych działań.

Feniks jest firmą, która bierze pełną odpowiedzialność za wpływ podejmowanych przez nią decyzji i działań na społeczeństwo i środowisko. Zapewniamy przejrzyste i etyczne postępowanie, którego celem jest zrównoważony rozwój we wszystkich obszarach (wewnętrznych – wobec pracowników i zewnętrznych – wobec otoczenia firmy).

W kontaktach biznesowych stosujemy indywidualne podejście do każdego Klienta. Metody działania i rozwiązania gospodarki odpadami dostosowujemy do potrzeb i wymagań Klientów. Potwierdzeniem naszego zaangażowania i wiarygodności są referencje od naszych partnerów biznesowych. Klienci cenią nas za innowacyjność, za nowatorskie podejście do gospodarowania odpadami w ich zakładach, z rzetelność, profesjonalizm i elastyczny sposób traktowania terminowości odbiorów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU